Відбулася зустріч з ініціативною групою громадян з Коднянської громади щодо приєднання до Станишівській об’єднаної територіальної громади

Дата: 12.12.2019 11:12

12 грудня 2019 року відбулася зустріч з ініціативною групою громадян з  Коднянської громади щодо приєднання до Станишівській об’єднаної територіальної громади

На зустрічі, яка відбулася в адміністративному приміщенні Станишівської ОТГ, були присутні представники з Коднянської сільської ради на чолі з сільським головою Наталією Бовсунівською. До обговорення долучилися працівники виконавчого апарату Станишівської сільської ради на чолі з сільським головою Юрієм Матвійчуком.

Розглядалися питання можливостей і переваг приєднання для обох громад та шляхи реалізації подальших кроків, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Коднянська громада вже пройшла декілька етапів на шляху до приєднання: вивчена пропозиція населення щодо ініціювання добровільного приєднання до Станишівської ОТГ шляхом громадського обговорення; на сесії ради прийнято рішення про надання згоди на добровільне приєднання до Станишівської ОТГ та направлено пропозицію про намір приєднатися до Станишівської ОТГ.

За результатами зустрічі вирішено провести громадські обговорення по даному питанню 19 грудня 2019 року в будинку культури села Станишівка о 13.00.

Просимо активних мешканців, депутатів, членів виконавчого комітету долучитися до обговорення.