Конкурс на кращу новорічну прикрасу на головну ялинку Станишівської сільської ради «Креативна ялинка очима юних мрійників»

Дата: 10.12.2019 09:51

Конкурс на кращу ялинкову прикрасу проводиться з нагоди святкування зимового Миколая та відкриття Новорічної ялинки.

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до 18 років, яка навчається та проживає на території Станишівської об’єднаної територіальної громади.

Об’єктом конкурсу – є новорічно-різдвяна прикраса для ялинки, яка буде прикрашена біля Будинку культури с. Станишівка, як результат їх творчої діяльності дітей.

Конкурсні роботи подаються до 19 грудня 2019 року включно в Будинок культури с. Станишівка або до Відділу культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Станишівської сільської ради (с.Станишівка, вул.Кооперативна, 3, каб.13)

Конкурсне журі обирає переможців у 3 вікових категоріях від:

- 6 до 10 років;

- 11 до 15 років;

- 16 до 18 років (включно)та  бере  участь  в  їх нагородженні на відкритті головної ялинки Станишівської громади 24 грудня о 12.00 год біля Будинку культури с. Станишівка.

Переможці І, ІІ, ІІІ місць нагороджуються дипломами та цінними  подарунками від Станишівської сільської ради

Телефон для довідок 51-99-45.

Виконком сільської ради