Станишівська громада привітала зі святами ....

Дата: 07.12.2019 10:35

Станишівська громада 6 грудня 2019 року в Будинку культури села Станишівка вітала військовослужбовців з професійним святом – Днем Збройних Сил України та напередодні свята Дня місцевого самоврядування  відзначила кращих представників органів місцевого самоврядування.

Вітали зі святом та відзначили грамотами кращих з цієї нагоди сільський голова Станишівської сільської ради Матвійчук Юрій Вікторович, районний депутат Житомирської районної ради Загладько Віктор Миколайович.

За значний особистий внесок у розвиток військової служби, високий професіоналізм, активну участь у громадсько-суспільній діяльності та з нагоди професійного свята нагородили військовослужбовців грамотами Станишівської сільської ради: Холявінського В.В., Нижника А.В., Антонюка О.В., Дац В.З., Оліщука В.П., Хамутовську О.М.

Грамотами Станишівської сільської ради нагородили за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади, високий професіоналізм в роботі, активну участь та вагомі досягнення в розвитку і проведенні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування та з нагоди свята депутатів сільської ради: Тимощука В.В., Алексейцеву Ю.В., Рябова В.П., представника виконавчого комітету: Соломко В.М., працівників апарату сільської ради: Голубович Л.І., Опанасюк О.М.,Шибецьку І.К., Савенко Н.Г., Климчука Б.П.

Грамотами Житомирської районної ради та ЖРДА  нагородили працівників апарату сільської ради: Барановську І.В., Шутенко Т.В., Станішевську Т.О., Фещенко О.М., Герасимчук Г.Г.

Святковий концерт від кращих аматорів сцени Станишівської  громади.

Вітаємо всіх  зі святами  та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та добра!!!