З Днем місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 08:47

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконкому Станишівської сільської ради !

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Адже місцеве самоврядування –  це найближча до людей і їхніх турбот владна самоор­ганізація, це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам, і наділяють їх владними повноваженнями.Завдяки злагодженій роботі апарату сільської ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Усім причетним до цього свята дякуємо за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та бажаємо  міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої держави. Нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Виконком сільської ради