Місячник місцевого самоврядування в Станишівській сільській раді

Дата: 02.12.2019 19:01

За ініціативи Станишівського сільського голови Юрія Матвійчука з 02 грудня по 28 грудня 2019 року в Станишівській сільській раді оголошено "Місячник місцевого самоврядування", який згідно розпорядження сільського голови включає слідуючі заходи:

До участі у заходах буде залучене учнівське самоврядування шкіл та молодь громади віком від 12 до 18 років.

Конкурсні роботи на тему "Проект реалізований мною на посаді сільського голови" будуть прийматися з 9 грудня по 24 грудня 2019 року до відділу освіти Станишівської сільської ради.

Вимоги до проекту:

- друкована робота не більше 10 листків, державною мовою, формат TimesNewRoman, кегель 14.

- презентація не більше 10 слайдів, державною мовою.

Переможці конкурсу (І, ІІ, ІІІ місце) отримають нагороду і можливість провести один день з сільським головою та брати участь у обговоренні і вирішенні питань.

За довідками та інформацією звертатись до відділу освіти сільської ради або за тел. 51-99-45.

Організаційний комітет