У Станишівській сільській раді спеціаліст Пенсійного фонду буде проводити прийом громадян та надавати пенсійні послуги

Дата: 02.12.2019 08:00

05 грудня 2019 року (четверг) з 09.00 до 13.00год  у приміщенні Станишівської сільської ради (с. Станишівка, вул..Кооперативна, 5, відділ ЦНАП, 1 каб.) спеціаліст Пенсійного фонду України в Житомирській області буде проводити особистий прийом громадян та надавати пенсійні послуги. На робочому місці в приміщенні ЦНАПу надаватимуть повний спектр послуг та консультації з питань пенсійного забезпечення.
Кожного першого четверга місяця з 9.00 до 13.00 год. послугами спеціалістів Пенсійного фонду України можуть скористатись мешканці Станишівської сільської ради.

Зокрема, на місці громадяни можуть отримати інформацію про отримання таких послуг:
- Довідку про застраховану особу ОК-5 та ОК-7.

- Довідка ОК-5 формується за період з 2000 року та містить відомості про суми заробітку для нарахування пенсії і страховий стаж.
- Довідка за формою ОК-7 формується за період з 2011 року і містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок ( у межах максимальної величини ) та страховий стаж.

- додаток 9 “Довідка про трудовий та страховий стаж”. Довідка формується за період, починаючи з 2004 року і містить відомості про страховий стаж.
- Довідки ОК-5, ОК-7 та Додаток 9 “ Довідка про трудовий та страховий стаж ”

- Довідки про доходи існуючим пенсіонерам.

- Довідки про перебування чи не перебування на обліку в пенсійному фонді.

- Попередній розрахунок стажу для призначення пенсії.

- Прийом документів для призначення пенсії.

- Надання переліку документів для призначення пенсії.

- Реєстрація користувачів на веб - порталі.

- Прийом заяв для перерахунку пенсії.

- Для пенсіонерів реєстрація працевлаштування- звільнення з роботи.

-Надання консультацій.
                                                                                           Виконком сільської ради