Станишівська громада вітала аграріів зі святом

Дата: 16.11.2019 11:14

Вітаємо працівників сільського господарства,
Та побажаємо ми їм здоров’я та багатства.
Нехай не буде втоми, легкою буде праця,
і мир хай буде в домі, без лиха та нещастя…

14 листопада 2019 року, в приміщенні Будинку культури села Станишівка, на передодні свята працівника сільського господарства Станишівська громада вітала своїх аграріїв.

З нагоди професійного свята,  за вагомі досягнення в розвитку народного господарства та аграрного сектору економіки, урочисто почесними грамотами відзначили ветеранів праці галузі сільського господарства  та  кращих працівників підприємств Станишівської громади: СТОВ «Ліщинське», ТОВ «Овочевий комбінат Станишівка», ТОВ «Константа-Комбікорм», СТОВ «Млинище», ФГ «Відродження Агро», кінно-спортивний центр «Аллюр», ТОВ «Шанс», ТзОВ «Полісся Зернопродукт»: Волобуєву О.В., Волощук В.М., Рудницького Р.А., Алієву Ю.П., Бондаренко М.В., Яценка О.І., Самборського А.А., Випханюк М.М., Бродовського Л.В., Мушинського М.В., Серпутько О.В., Бігоцького С.О., Хлопотнову І.В., Сідлецького Л.С., Бобра О.В., Покотило В.М., Іванова А.С., Івчук Л.В., Степанюка Р.М., Вахнюк О.С., Томашевського О.П., Матвейчук А.М., Криницького В.Б., Бандилка С.І., Рибак Г.У., Чвалінського С.Л., Михайлову В.О., Русятинського В.С., Петренко Н.М., Пузовікова В.А., Комаренка Д.В.

Зі словами вдячності за невтомну працю та щирими побажаннями вітали зі святом: сільський голова Станишівської сільської ради Матвійчук Юрій Вікторович, депутат Станишівської сільської ради Тимощук Василь Володимирович.

Святковий концерт за участю кращих аматорських колективів Станишівської громади: зразковий хореографічний колектив «Вікторія» БК Піски, народний вокальний колектив «Камертон» БК Зарічани, танцювальний колектив «Феєрія» БК Станишівка, танцювальний колектив «Натхнення» БК Зарічани, вокальний колектив «Ліщинонька» БК Ліщин, вокальний колектив «Любисток» БК Станишівка, дитячий вокальний колектив «Світанок» БК Станишівка, вокальний колектив «Намисто» БК Ліщин, вокальний колектив «Червона калина» БК Ліщин, вокальний квартет «Доля» БК Станишівка,  вокальний гурт «Поліські забави» БК Станишівка, солісти Андрій Савинець БК Станишівка, Олена Валевська БК Зарічани.

Щира подяка від Станишівської сільської ради  за допомогу, підтримку та участь у святі: Тимощуку Василю Володимировичу, Давидчуку Василю Аврамовичу, Мазуру Олегу Володимировичу, Якімець Андрію Вікторовичу, Баранюку Олександру Олександровичу, Кошелєву Олександру Анатолійовичу, Волобуєвій Олені Віталіївні, Гуменюку Володимиру Миколайовичу, Циці Олені Володимирівні.

Виставка до свята від старостатів,  працівників культури та освіти.

Творчі роботи майстрині народної творчості з соломоплетіння Галини Кравчук.

ЗІ СВЯТОМ !!!!