Проведення карантинних заходів на території Станишівської ОТГ у зв’язку з виявленням захворювання на сказ у диких тварин

Дата: 15.11.2019 15:51

Фото без описуУ зв’язку з надходженням розпорядження № 14 від 07.11.2019 року від Житомирського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області про те, що на території с. Туровець було впольовано лисицю і виявлено в неї захворювання на сказ повідомляємо, що в цілях безпеки просимо всіх жителів, на період карантинних заходів на території Станишівської ОТГ, обмежити:

• вивезення та завезення на територію сільської ради собак, котів та диких тварин;
  • проведення виводок, виставок та інших масових заходів із залученням собак, котів та диких тварин.

Також рекомендуємо провести профілактичні щеплення проти сказу всіх не щеплених собак, котів та інших тварин.

Нагадуємо, що Сказ – це гостре інфекційне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, за якого уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується - смертю. Людина заражається під час укусу, або коли слина потрапляє на слизові оболонки чи пошкоджену шкіру, через подряпини.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)