З Днем  працівників культури й майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 08:00

Шановні працівники закладів культури, майстри народного мистецтва,  учасники хореографічних колективів, та всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Прийміть щирі вітання з  нагоди професійного свята – Дня  працівників культури та майстрів народного мистецтва!!!

Ваша діяльність – благородна справа.  Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Всім, хто присвятив себе галузі  культури бажаємо творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру.

Виконком сільської ради