Святкування Дня села Бистрі

Дата: 13.10.2019 09:24

12 жовтня 2019 року урочисто було проведено  святкування Дня села Бистрі. З привітаннями до присутніх виступили Станишівський сільський голова Юрій Вікторович МАТВІЙЧУК та  секретар сільської ради Катерина Анатоліївна КЛИМЕНКО.  Було нагороджено грамотами від сільської ради жителя с.Бистрі Авраменко П.П., листоношу с.Бистрі Коваль Г.С., опікуна 3-х неповнолітніх дітей Орачевську Л.П.  Гарними подарунками  та привітаннями з нагоди  Дня Захисника України  та Дня українського козацтва було поздоровлено місцевих жителів учасників АТО. Отримали і подарунки місцеві народні майстрині, найстарший господар села, власники найбільшого підсобного господарства, співоча родина,  жителі, які 11 жовтня святкували свій день народження.

Відбулась святкова концертна програма за участі  місцевих «зірочок» та працівників культури Станишівської громади. Розіграли лотерею серед домогосподарств  та вручили 10 призів.  Під час свята до уваги гостей була представлена виставка народних умільців села.

Головні розваги чекали на наймолодших гостей свята, а саме: батути, солодка вата та  попкорн.  Всіх присутніх пригощали ухою та солодощами.

З чудовим настроєм та гарними емоціями місцеві жителі та гості продовжили святкування на дискотеці.

Станишівська сільська рада  висловлює подяку всім хто долучився та прийняв участь у організації свята, а саме:  КСЦ «АЛЮР» в особі директора Маргарити Валеріївні БОНДАРЕНКО, підприємству «ШАМС» в особі директора Абдуллатіфа Ахмада МУХСЕНА, директору закладу «Королівська бочка» ОСЕЛЕДЧУКУ Миколі Миколайовичу,  власнику магазину с.Бистрі  ФОП ТАРАСЮК Олегу Леонідовичу, депутату сільської ради АЛЕКСЕЙЦЕВОЇ Юлії Валеріївні   та іншим.

Свято вийшло веселим, гостинним, народним та по-сімейному добрим.