Системність в роботі – гарний результат

Дата: 10.10.2019 15:07

В рамках Всеукраїнського проекту «Нотаріат обличчям до села» ще 2017 році розпочалася співпраця Станишівської ОТГ з нотаріусом Доброльожею Віктором Віталійовичем щодо надання громадянам безоплатної правової допомоги.

З початку, на прийомі були одиночні громадяни, але поступово інформація розповсюджувалася серед населення громади, люди бачили зручність та користь від даного заходу, а головне системність від дій нотаріуса.

В 2019 році на одноразовий щомісячний прийом вже записується по 6-9 громадян з різних сіл громади. Протягом встановленого півторигодинного прийому людей цікавлять консультації по оформленню спадщини (80% усіх звернень), поділ будинку між родичами, дарування будинку і землі та багато іншого.

Зручність для громадян полягає в тому, що в адміністративному приміщенні сільської ради розміщені всі служби (центр надання адмінпослуг, відділи: земельний, юридичний, соціального захисту, паспортист, тощо), тобто робота організована за системою «єдине вікно».

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)