Вони потребують нашої уваги і турботи

Дата: 02.10.2019 17:05

1-го жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників країни.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Сьогодні в Житомирському Геріатричному Пансіонаті   відбулися урочисті збори та святковий концерт за участю художнього колективу «ПОЛІСЬКІ ЗАБАВИ» Станишівської ОТГ. На  святі був заступник директора Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Василь Павлюк, він привітав підопічних зі святом та нагородив почесними грамотами працівників цього закладу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!