Громадські слухання щодо будівництва сервісного центру для обслуговування сільськогосподарської техніки в с. Станишівка

Дата: 30.08.2019 11:59

13 вересня 2019 року буде проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану територій(ДПТ) земельних ділянок під будівництво сервісного центру для обслуговування сільськогосподарської техніки в с. Станишівка, Житомирського району, Житомирської області.

Місце та час проведення громадських слухань:
с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, (в адмінприміщенні Станишівської сільської ради) 13 вересня 2019 року о 10.00 год

Замовник розробки ДПТ:
Станишівська сільська рада

Розробник ДПТ:
ПП "ДОМОБУД-ВС"

Прийом пропозицій здійснюється за адресою с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, (в адмінприміщенні Станишівської сільської ради)

З проектом ДПТ можна ознайомитись за наступним посиланням:
ПРОЕКТ детального плану територій(ДПТ) земельних ділянок під будівництво сервісного центру для обслуговування сільськогосподарської техніки в с. Станишівка

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)