Регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини на Житомирщині провела особистий прийом мешканців Станишівської ОТГ

Дата: 29.07.2019 12:22

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко здійснила виїзний прийом громадян та інформаційно-просвітницький захід для членів Станишівської об’єднаної територіальної громади на Житомирщині.

Під час зустрічі регіональний координатор ознайомила мешканців громади з діяльністю Уповноваженого ВРУ з прав людини та регіонального представництва Уповноваженого в Житомирській області.

Також присутні розповіли регіональному координатору Уповноваженого про болючі питаннями громади та випадки порушення прав і свобод окремих громадян.
Під час особистого прийому громадяни мали змогу конфіденційно поспілкуватися з регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Оленою Коваленко.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)