Увага! Сказ!

Дата: 13.06.2019 16:04

Фото без описуВідповідно до рішення протиепізоотичної комісії при Житомирській районній державній адміністрації від 30.05.2019 року № 7 населений пункт с. Піски Станишівської ОТГ оголошено неблагополучним щодо сказу тварин та введено карантинні обмеження, а всі прилеглі території (с. Скоморохи та с. Млинище) оголошено загрозливою зоною.

З метою виконання розпорядження Житомирського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 31.05.2019 року № 6 виконкомом Станишівської сільської ради, під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цьмоха О.Р., було проведено засідання техногенно-екологічної комісії 07.06.2019 року.

Комісією затверджено організаційні та профілактичні заходи по ліквідації та попередженню в подальшому спалахів сказу.

Готуються звернення до районної організації українського товариства мисливців та рибалок, користувачів мисливських угідь, ДП «Житомирський лісгосп» та Житомирського обласного комунального АП «Житомироблагроліс» щодо приведення популяції лисиць до законодавчо визначених показників на території лісових угідь поряд з неблагополучними пунктами і загрозливими зонами.

Зобов’язано в. о. старости провести роз’яснювальну роботу з населенням та сприяти спеціалістам районної державної служби ветеринарної медицини в проведенні комплексу ветеринарно-санітарних заходів щодо профілактики сказу на території Станишівської громади.

Зобов’язано мешканців громади (власників свійських тварин) забезпечити регулярне профілактичне щеплення домашніх тварин та утримання відповідно до правил утримання собак, котів та інших тварин.

СКАЗ - ХОРОБА СМЕРТЕЛЬНА!

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)