Святкування Дня села Зарічани

Дата: 12.06.2019 12:52

Фото без опису8 червня 2019 року на стадіоні села Зарічани було весело! Саме тут зібралися жителі та гості села, щоб відсвяткувати 73-ю річницю з дня першої згадки про Зарічани.

Свято розпочалось з дитячої програми. Працювали дитячі аніматори, надувні батути, катались на конях.

Працювало містечко майстрів. Були представлені роботи місцевих майстрів: картини, вишивки, петриківський розпис, вишиті рушники та старовинна вишиванка, які зберіг від своїх прабабусь Андрій Настасовський, а також майстрині Ірина Кириченко та Ніна Дідківська.

Свої картини виставив майстер народної творчості Віталій Сенькін.

Ніхто не залишився байдужим до фотовиставки «Історія села - це його люди», де на фотографіях з минулого сторіччя дивились  на них рідні, друзі, сусіди. Багато впізнавали себе або знайомих.

З вітальними словами та нагородженнями до присутніх звернулись: Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк, представник депутата Верховної ради Віктора Развадовського - Олександр Українець.

Захід продовжився святковим концертом від кращих аматорів сцени Будинку культури с. Зарічани «народного» колективу «Камертон» та «зразкового» хореографічного колективу «Натхнення». А продовжив свято гурт “ROCK WANE” під який всі танцювали та співали.

Завершився вечір грандіозним святковим феєрверком.

Дякуємо всім підприємцям, які долучилися до святкування дня села. А також, велика подяка депутатам та працівникам культури Зарічанського старостату, які організували гарне свято - День села Зарічани!

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)