Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Станишівської сільської ради у 2020 році»

Дата: 14.05.2019 15:31

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Станишівської сільської ради у 2020 році» розроблено фінансово-економічним відділом  сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є врегулювання правовідносин між органами місцевого самоврядування, органами державної фіскальної служби, громадянами та суб’єктами оподаткування в процесі нарахування та сплати транспортного податку з ціллю поповнення дохідної частини бюджету об'єднаної територіальної громади для фінансування місцевих бюджетних програм і розвиток соціальної інфраструктури громади.

Проект регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені  на офіційному сайті Станишівської сільської ради.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного  акта за адресою: с. Станишівка, вул. Парникова, 3, тел. 49-10-27 - виконавчий Станишівської сільської ради.