Дата: 14.05.2019 15:27

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку в 2020 році на території Станишівської сільської ради» розроблено відділом містобудування, архітектури, земельних відносин та екології сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є прозоре та ефективне встановлення податку на майно в частині плати за землю,  здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

Проект регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені  на офіційному сайті Станишівської сільської ради.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного  акта за адресою: с. Станишівка, вул. Парникова, 3, тел. 49-10-27 - виконавчий Станишівської сільської ради.