Результати проведення зборів громадян в населених пунктах громади

Дата: 26.06.2019 14:22

Фото без описуВ рамках щорічного звіту сільського голови Станишівською ОТГ було проведено збори громадян (сходи сіл) в населених пунктах громади. Так, 16 травня 2019 року по 21 червня 2019 року відбулися збори громадян в с. Туровець, с. Зарічани, с. Станишівка, с. Піски, с. Лука та  с. Ліщин.

Традиційно, перед своїми виборцями прозвітував сільський голова Юрій Матвійчук. Він зупинився на досягненнях та проблемних питаннях 2018 року, а також окреслив план дій на найближчу перспективу, згідно затвердженої Стратегії розвитку Станишівської ОТГ.

Також прозвітували перед громадянами про свою діяльність у 2018 році в. о. старост і депутати відповідних населених пунктів.

Учасники заходів обговорили нагальні проблемні питання життєдіяльності громади. У своїх зверненнях жителі населених пунктів порушували питання:
– ремонт доріг; вуличне електроосвітлення;
– збір та вивіз твердих побутових відходів та плата за послуги (10 грн. з фактично проживаючого); компенсація за пільгове перевезення громадян; впорядкування та утримання кладовищ; благоустрій територій загального користування (вулиці, тротуари, зупинки громадського транспорту та ін.).

Загальними зборами громадян прийнято рішення про встановлення самооподаткування на 2019 рік в сумі 50 гривень з домогосподарства.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)