Затвердження Генеральних планів та планів зонування населених пунктів Станишівка, Лука та Ліщин

Дата: 26.04.2019 14:49

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Станишівська сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проектах містобудівних документацій: затвердження Генеральних планів та планів зонування населених пунктів Станишівка, Лука, Ліщин Житомирського району, Житомирської області.

Замовник містобудівної документації – Станишівська сільська рада.

Розробник генерального плану – ТОВ «Київземсервіс».

Підстава для розроблення: рішення Станишівської сільської ради №433 від 08.02.2018 року.

Детально із матеріалами проектів містобудівних документацій можна ознайомитися за адресою: с. Станишівка, вул. Парникова, 3 (приміщення сільської ради) та на офіційному сайті.

Прийом пропозицій буде здійснюватися до 15.05.2019 року.

Громадські слухання відбудуться за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Станишівка, вул. Парникова, 3, в приміщенні Станишівської сільської ради – 16.05.2019 року о 11.00 по вул. Парникова, 3 в с. Станишівка.

З матеріалами проектів містобудівних документацій можна ознайомитися за наступним посиланням:

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)