Пішов з життя колишній депутат, член виконкому Станишівської сільської ради - Беднарський Петро Броніславович

Дата: 24.04.2019 09:00

Фото без опису17 квітня 2019 року на 83 році життя помер Беднарський Петро Броніславович – колишній депутат, член виконкому Станишівської сільської ради.

Беднарський Петро Броніславович народився 04.08.1935 року в селі Неверівка Володар-Волинського району, Житомирської області в сім?ї колгоспників. Після закінчення школи навчався в сільськогосподарському технікумі. На ІІІ курсі технікуму був призваний на строкову службу до лав Радянської армії. По закінченню служби в армії здобув спеціальність механіка сільськогосподарських машин.

З 1959 року працював в Житомирській геологорозвідувальної експедиції ДГР «Північгеологія» в смт. Нова Борова.
З 1970 року працював начальником автоколони автобази обласної міжколгоспної будівельна організація "Облміжколгоспбуд".
З 1974 року був призначений керівником ДКП «Житомирська пересувна механізована колона №3».
З 1975 року до 2008 року працював директором Головної автоколони 0600.
Без відриву від здобув вищу освіту у Київському автомобільно-дорожньому інституті (КАДІ).

Все своє трудове життя був людиною добросовісною, відповідальною, з активною громадянською позицією, віддавав себе роботі, людям.
За добросовісну працю нагороджувався почесними грамотами.
Користувався повагою та довірою серед жителів громади тому не одноразово обирався депутатом та членом виконкому Станишівської сільської ради.

Пам'ять про Петра Броніславовича назавжди залишиться в наших серцях.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)