Ліс садили від малого до великого

Дата: 01.04.2019 16:14

Сосни, дуби та ялину висаджували в Левківському лісництві. 29 березня 2019 року, в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» представники Станишівської ОТГ разом з лісовою охороною лісництва висадили молодий ліс.

Примножили учасники акції не тільки зелений скарб нашого краю, а й висадили плантацію новорічних ялинок. «Готуй сани влітку, а воза - взимку», - каже народна мудрість, отож до новорічних свят через років п’ять матимемо зелені пухнасті красуні. Дуже приємно, що такі лісові зустрічі, об’єднують людей різних професій та  віку, задля спільної праці направленої на збереження та примноження лісистості нашого краю!

Джерело: http://ztlis.com.ua/no_cache/novini/novina/article/lis-sadili-vid-malogo-do-velikogo.html