23 березня 2019 року - Всеукраїнська акція «Чисті водойми - екологічно здорова країна»

Дата: 20.03.2019 16:40

Державним агентством рибного господарства України ініційовано Всеукраїнську акцію «Чисті водойми - екологічно здорова країна». Даний захід присвячений Всесвітньому дню води Його мета - очистити береги водойм від сміття та покращити екологічний стан довкілля.

Так. 23 березня працівниками Житомирського рибоохоронного патруля буде здійснено прибирання берегів водойм на території м. Житомира та Житомирської області.

Житомирський рибоохоронний патруль запрошує жителів Станишівської об’єднаної територіальної громади підтримати акцію і долучитись до прибирання прибережних територій р. Тетерів!

Допоможіть зберегти природу та підтримати місця відпочинку жителів громади у чистоті!