Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля КП "ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ"

Дата: 26.02.2019 16:56

На виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у порядку вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017р. № 1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстр з оцінки впливу на довкілля», публікуємо Повідомлення про плановану діяльність КП "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО", яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)