«Екскурсія на виставку народних оберегів. Нетрадиційні техніки малювання» - семінар-практикум для педагогів ЗДО

Дата: 21.02.2019 16:23

21.02.2019 р. у Пісківському ЗДО «Джерельце» пройшов семінар-практикум для педагогів ЗДО з теми «Екскурсія на виставку народних оберегів. Нетрадиційні техніки малювання».

Всі присутні мали змогу переглянути заняття в різновіковій групі з даної теми, яке провела вихователь Плахотнюк Н. М. На занятті діти ознайомились з різними оберегами української родини, відвідали виставку народної творчості та намалювали вишитий рушник, з використанням нетрадиційних технік малювання.

Методист відділу освіти Умінська О.О. висвітлила питання «Нетрадиційні техніки малювання – стимул до творчості» та підготувала відповідні памятки.

Чешневська О. А., директор ЗДО, провела майстер-клас для педагогів з виготовлення ляльки-мотанки, розповіла про назви, призначення, традиції та звичаї, пов’язані з їх виготовленням. Покроково пояснюючи і показуючи послідовність виготовлення українського оберегу, навчила присутніх робити чудову іграшку –  ляльку-мотанку.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)