Візит Президента України в Станишівську об’єднану територіальну громаду

Дата: 17.01.2019 16:38

Фото без опису17 січня 2019 року  Станишівську громаду з робочим візитом відвідав  Президент України Петро Олексійович Порошенко у супроводі  делегації у складі:   віце-прем'єр міністра України Геннадія Григоровича  Зубко, депутатів Верховної ради  України Олександра Васильовича  Ревеги та Володимира Юрійовича Арешонкова, голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігора Петровича Гундича, голови Житомирської обласної ради Володимира Васильовича Ширми.

Президент України  обговорив з активом громади перспективи розвитку об’єднаних громад в рамках загальнодержавної реформи децентралізації, а саме зазначив: «Ми ідемо своїм шляхом і робимо свою справу! Реформи приносять свої плоди. Реалії рішучої реформи влади є децентралізація. Влада стала ближче до людей. Створені громади розбудовуються, при цьому значна їх кількість спроможні забезпечити цю розбудову самостійно.»

Глава держави подякував сільському голові Юрію Матвійчуку за успішну реалізацію децентралізації, присутнім за  підтримку, за єдність. Петро Олексійович привітав жителів громади з різдвяними святами та  історичною подією: «…новою  автокефальною незалежною помісною, а головне українською церквою… Різдво – нові надії, нові виклики, з такими людьми, таким настроєм нас чекають нові перемоги!»

Станишівська об'єднана територіальна громада  вдячна Президенту України за відзначення успіхів громади  та бажає успішної реалізації реформ влади у майбутньому!

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)