Відкриття аптечного пункту в с. Лука

Дата: 09.01.2019 12:19

Сьогодні, 09.01.2019 р. в с. Лука, за участю сільського голови Станишівської сільської ради Юрія Матвійчука, відбулось урочисте відкриття аптечного пункту. На церемонії відкриття були присутні заступник сільського голови - Сокорчук В.М., виконуючий обовязки старости с. Лука - Безшкура О.С., головний лікар КНП "Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" - Івчук В.В., члени виконавчого комітету і депутати Станишівської сільської ради, працівники структурних підрозділів Станишівської сільської ради та мешканці с. Лука.

В Станишівській ОТГ це відкриття другого аптечного пункту, аптечної мережі ФОП "Осипович А.В.". Також чудовим та приємним для всіх учасників даної події було співоче привітання з Новорічними святами організоване відділом культури Станишівської сільсокї ради.

(Виконавчий комітет Станишівської сільскоїради)