Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

Дата: 21.12.2018 16:55

20 грудня 2018 року на базі Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Філії учнівського наукового товариства МАН Станишівської сільської ради.

Основними завданнями конкурсу-захисту було виявлення та розвиток обдарованих учнів,  підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових та спеціальних дисциплін, прищеплення навичок дослідницької роботи, залучення науковців до активної допомоги закладам освіти у справі підвищення рівня знань, умінь та навичок школярів.

Журі конкурсу-захисту  відзначили актуальність та науковість робіт, представлених до захисту учнями-членами МАН, доцільність  та ефективність використання мультимедійних презентацій,  належний рівень розкриття теми дослідження.

За підсумками роботи журі визначено переможців конкурсу-захисту:

• І місце – Шевчук Ольга, учениця 11 класу Луківської ЗОШ І-ІІІ ст., у секції «Медицина»;
  • ІІ місце – Мислинська Ольга, учениця 9 класу Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст., у секції «Хімія»;
  • ІІ – Осіпчук Назарій, учень 11 класу Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ст., у секції «Кліматологія та метеорологія»;
  • ІІІ – Гальчук Андрій, учень 8 класу Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст., у секції «Валеологія»;
  • ІІІ – Кульбіда Євгеній, учень 11 класу Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ст., у секції «Українська мова»;
  • ІІІ – Михалюк Іванна, учениця 9 класу Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст., у секції «Українська література»;
  • ІІІ – Купченко Артур, учень 9 класу Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст., у секції «Прикладна математика».

Бажаємо перемог на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН!

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)