На базі Станишівської ЗОШ відбувся семінар вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

Дата: 05.12.2018 09:42

4 грудня 2018 року на базі Станишівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар вчителів української мови та літератури,  зарубіжної літератури з теми «Використання методів критичного мислення на уроках словесності».

До роботи семінару долучилася директор школи Л.В.Вербило. Вона змістовно розкрила поняття критичного мислення та його розвиток.

Більшість педагогів впевнені, що найбільш успішними є уроки, які спонукають до критичного мислення. Критичне мислення дозволяє розмірковувати про те, що ми думаємо і чому думаємо саме так, а не інакше. Таке міркування свідомо спрямоване на вирішення певної мети.

Вчитель української мови та літератури С.І.Кучерчук презентувала технології критичного мислення, методи та прийоми, які використовує на своїх уроках.

Присутні переглянули усний альманах, який підготувала вчитель української мови та літератури Н.П.Кравчук. Учні та вчителі познайомилися з новими іменами на літературній карті Житомирщини.

Вчитель зарубіжної літератури В.А.Бондар підготувала інсценізацію уривку з казки С.Маршака «Дванадцять місяців», яку майстерно виконали учні 7 класу.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)