Працівники служби у справах дітей та члени виконкому Станишівської сільської ради відвідали дітей, які тимчасово влаштовані до державних закладів

Дата: 04.10.2018 16:41

Служба у справах дітей Станишівської сільської ради здійснює постійний супровід дітей, вилучених з неблагополучних  сімей, турбується про їх долю та переймається адаптацією дітей в новому для них середовищі.

Одним  з таких заходів є ситематичне відвідування діток в закладах тимчасового перебування. Зокрема, 03 жовтня 2018 року інспектор  служби у справах Станишівської сільської ради спільно з членами виконкому відвідали Житомирський Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім».

Наразі до цього закладу тимчасово влаштовані 4 дітей Станишівської громади. У закладі створені належні умови для проживання та навчання вихованців. Проте цим дітям дуже не вистачає уваги, участі і турботи, які може дати тільки сім’я. Під час зустрічі працівник служби у справах дітей поспілкувалася з дітками, а член виконкому передала їм солодкі подарунки, придбані за кошти працівників апарату сільської ради.

Висловлюємо щиру вдячність депутатам Станишівської сільської ради, членам виконавчого комітету, працівникам апарату управління  за  підтримку дітей, які залишилися без батьківського піклування.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)