Дата: 26.09.2018 10:26

На території сільської ради  проводиться анкетування жителів громади

Станишівська сільська рада запрошує жителів громади взяти участь у заповненні анкет   з метою розробки Стратегії розвитку громади. Щирі відповіді  на запитання анкети допоможуть вірно визначити проблеми та напрямки розвитку заради покращення життя усієї громади.  Для прийняття участі в заповненні  анкет запрошуємо звертатись до в.о. старост та/або  до секретаря ради в адміністративний центр громади в с.Станишівка. Період проведення заповнення анкет буде проводитись до 05 жовтня 2018 року включно.

За інформацією звертатись за тел. 492710.

Робоча група з підготовки Стратегії розвитку

Шановний жителю Станишівської   громади!

Розпочалася розробка Стратегії розвитку Станишівської територіальної громади, впровадження якої допоможе вирішити низку найважливіших проблем території. Ваші щирі відповіді на запитання анкети допоможуть вірно визначити проблеми та напрями розвитку заради покращання життя усієї громади.

ЧОЛ.             ЖІН.

1. Що Вам подобається в нашому  селі (громаді)?

1. Що Ви хотіли б змінити?

1. Яким би Ви хотіли бачити місто, село (громаду) через 10 років?

Узагальнені результати анкетування будуть опубліковані на офіційному веб-сайті сільської ради

Дякуємо Вам за участь, розуміння та співпрацю!

Робоча  група з підготовки Стратегії розвитку.

На території сільської ради  проводиться анкетування жителів громади

За інформацією звертатись за тел. 492710.

Робоча група з підготовки Стратегії розвитку