Засідання круглого столу  «Організація інклюзивного навчання в закладах освіти»

Дата: 25.09.2018 12:18

Засідання круглого столу  «Організація інклюзивного навчання в закладах освіти»

24 вересня у Пісківській ЗОШ І-ІІІст. відбулося засідання круглого столу щодо вирішення нагальних питань організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти Станишівської сільської ради, в якому взяли участь працівники відділу освіти, психологи, вчителі інклюзивних класів та асистенти вчителів.

На засідання були запрошені працівники інклюзивно-ресурсного центру Житомирсько району Житомирської області Нікуліна Олена Вікторівна (директор ІРЦ) та Подік Сніжана Миколаївна (психолог), методист з інклюзивного навчання КЗ ЖОІППО Житомирської обласної ради Лілія Михайлівна Ковригіна.

Головним питанням було удосконалення організації інклюзивного навчання та планування співпраці вчителя та асистента вчителя в інклюзивних класах Пісківської ЗОШ І-ІІІст. та Зарічанської ЗОШ І-ІІст.

Також розглядались питання створення позитивного мікроклімату в загальноосвітньому навчальному закладі з інклюзивним навчанням, освітньо-корекційного середовища для учнів з особливими потребами.

Відділ освіти Станишівської сільської ради дякує за співпрацю колегам ІРЦ та КЗ ЖОІППО Житомирської обласної ради.