Педагогічна конференція Станишівської громади

Дата: 31.08.2018 11:16

29 серпня 2018 року відбулася серпнева педагогічна конференція Станишівської громади. Традиційно, напередодні початку нового навчального  року педагоги збираються, аби підвести підсумки попереднього, взявши із нього найкращий досвід, найкращі досягнення та поставити мету і завдання на наступний.

На серпневу конференцію прибули делегації освітян загальноосвітніх шкіл громади, закладів дошкільної освіти, представники влади та  громадськості.

Учасників конференції привітали почесні гості:

Антон Федорович Шегеда – проректор комунальної установи «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради та Юрій Вікторович Матвійчук – сільський голова Станишівської сільської ради.

За  заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти,  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління було нагороджено Почесною грамотою Станишівської сільської ради Медведєву Валентину Станіславівну, вчителя української мови та літератури Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Грамотами Станишівської сільської ради за  заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти,  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління було нагороджено:

Москвич Валентину Михайлівну, вчителя географії та біології Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Гальчук Ольгу Павлівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Гулак Олену Володимирівну, вчителя фізики та математики Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Продащук Валентину Григорівну, вихователя Ліщинського ЗДО «Ластівка»,

Фещенко Олену Миколаївну, спеціаліста відділу освіти Станишівської сільської ради.

Грамотами Станишівської сільської ради за якісну організацію навчально-виховного процесу у 2017-2018 навчальному році, високий рівень професійної культури, педагогічної майстерності та формування творчої особистості дітей було нагороджено колектив Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. та колектив Луківського ЗДО «Малятко».

Подяки Станишівської сільської ради за  заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти,  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління оголосили:

Бондар Валентині Анатоліївні, вчителю зарубіжної літератури Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Котвіцькій Лейлі Закирівні, вчителю англійської мови Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Нонік Тетяні Василівні, вчителю математики Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Попрійчук Ірині Петрівні, вчителю математики та економіки Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Гуменюк Раїсі Миколаївні, вчителю  біології та хімії Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів,

Федчук Раїсі Казимирівні, керівнику предметно-методичної комісії вчителів фізико-математичного циклу,

Чайковській Людмилі Миколаївні, керівнику предметно-методичної комісії циклу вчителів початкових класів.

Подяки Станишівської сільської ради за  належну організацію літнього відпочинку дітей оголосили: колективу пришкільного табору «Країна Веселкова» Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та колективу пришкільного табору «Промінь» Зарчанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої освіти Станишівської сільської ради та завдання на 2018-2019 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти – Галина Миколаївна Юхимець.

Сільський голова Матвійчук Ю.В. та проректор КУ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради Шегеда А.Ф. підписали угоду про співпрацю.

Молодих спеціалістів привітав заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Василь Миколайович Сокорчук.

Концертною програмою учасників конференції привітали аматорські художні колективи БК с.Зарічани, де і проходив захід.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)