Виїзний прийом громадян в селах Піски та Лука

Дата: 28.08.2018 15:14

28 серпня 2018 року Станишівський сільський голова Матвійчук Ю.В. провів виїзний прийом громадян за місцем їх проживання в селах Піски та Лука. На прийом звернулося 10 осіб по с. Піски та 3 особи по с. Лука.

Питання, підняті мешканцями населених пунктів, стосувалися вуличного освітлення, ремонту доріг, пільгового перевезення, особистих проблем тощо. Мешканці с. Піски скаржились на дії сільськогосподарського приватного підприємства щодо обробки десикантами посівів соняшника та наслідків для особистих селянських господарств.

Загалом, особистий виїзний прийом громадян, проведений сільським головою, пройшов в конструктивному руслі. По питаннях, які потребують детального вивчення та вирішення, відповідні служби отримали окремі доручення.

В рамках місячника «Почуємо кожного!» 30.08.2018 року о 9.00 відбудеться прийом громадян в с. Ліщин, об 11.00 в с. Туровець.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)