Семінар-тренінг для роботодавців Станишівської ОТГ

Дата: 18.07.2018 12:39

З метою висвітлення актуальних питань щодо застосування законодавства про зайнятість та трудового законодавства Житомирський міський центр зайнятості буде проводити семінар-тренінг для роботодавців Станишівської ОТГ за участю представників Управління Держпраці у Житомирській обоасті.

Семінар відбудеться 24 липня 2018р. о 9-30 за адресою с.Станишівка, вул.Парникова, 3.

План семінару:

1. Служба зайнятості - сервісна установа сучасного формату. Можливості служби зайнятості в забезпеченні роботодавців кваліфікованим персоналом; стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних.
  2. Актуальні питання застосування трудового законодавства.
  3. Тренінг на тему: "Стресостійкість. Застосування антистресових методів в роботі."

Реєстрація на семінар проводиться до 13-00, 20 липня 2018 року за телефоном (0412) 49-27-10.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)