Прийом мешканців Станишівської ОТГ Житомирським відділенням Фонду соціального страхування України в Житомирській області

Дата: 10.07.2018 08:48

Житомирське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області інформує про те, що особистий  прийом застрахованих осіб - мешканців Станишівської ОТГ, працівниками відділень здійснюється без черги.

У разі неможливості застрахованої особи приїхати у Житомирське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області за адресою: майдан Перемоги, 8, м. Житомир, необхідно звернутись за телофоном (0412) 42-02-60, 42-10-29 з проханням прибути, за місцем знаходження застрахованої особи, працівників відділення з метою надання соціальних послуг.