Участь у районних та обласних змаганнях серед сільських, селищних голів та голів ОТГ

Дата: 26.06.2018 16:21

23 червня у с. Садки Житомирського району пройшли урочистості з нагоди відкриття сучасного спортивного комплексу «Юність». У цей же день на спортивній базі села проведено районні змагання на звання «Краще спортивне село» та обласні змагання серед сільських, селищних голів та голів ОТГ.

У змаганнях прийняли участь і спортсмени Станишівської ОТГ.

В обласних змаганнях з міні-футболу грала збірна команда сільських, селищних та голів ОТГ Житомирського району. За збірну команду грав сільський голова Юрій Матвійчук. Став кращим бомбардиром області, забив – 7голів.

В обласних змаганнях з тенісу серед сільських, селищних голів та голів ОТГ І місце зайняла староста старостату Станишівської сільської ради Галина Любченко.

В змагання на найкраще спортивне село Житомирського району змагались:

• Депутат Станишівської с/р Ляшук Руслан зайняв ІІІ місце в гирьовому спорті;
  • Депутат Станишівської с/р Шульський Олександр зайняв ІV місце у змаганнях з тенісу серед чоловіків;
  • Бібліотекар с. Зарічани Муравська Олена зайняла ІІІ місце у змаганнях з тенісу серед жінок

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)