Доброчинна акція «Поділись добром»

Дата: 07.06.2018 14:44

Висловлюємо щиру вдячність, сільському голові Матвійчуку Ю. В., депутатам Станишівської сільської ради, членам виконавчого комітету, працівникам апарату управління  за  підтримку доброчинної  акції «Поділись добром», яка була спрямована на підтримку дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Зібрані кошти дали можливість подарувати свято діткам, які  знаходяться в центрі соціально-психологічної реабілітації «Сонячний дім» в місті Житомирі.

Волонтерами доброї волі від Станишівської громади 1 червня 2018 року стали: Сокорчук В. М., Остапчук Р. А., Пастушенко С. О., Просова Н. А..

Така акція —  допомогла дітям  відчути вашу турботу і увагу. Добрі справи не залишаються непоміченими — вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Хай ваш приклад стане показовим для інших . Надаючи допомогу, ви даруєте діткам  не просто матеріальні цінності, а радість та надію.

Бажаємо  вам, хай ваша доброта і щедрість повернуться до вас столицею усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.

(Орг.комітет)