До уваги власників підприємств громадського харчування та торгівлі!

Дата: 31.05.2018 13:33

До уваги власників підприємств громадського харчування та торгівлі!

Здоров'я населення залежить від багатьох чинників, в т.ч. від якості  продуктів харчування, умов їх зберігання та реалізації. Недотримання правил технології приготування страв, особистої гігієни працівників, санітарного стану приміщень може призвести до харчових отруєнь та спалахів кишкових інфекцій серед споживачів. Як наслідок – втрата репутації закладу та юридична матеріальна відповідальність власника за нанесену шкоду здоров'ю потерпілим.

З метою забезпечення високого рівня обслуговування нанесення Вашим підприємством, Житомирський міськрайонний відділ ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» пропонує Вам послуги з періодичного лабораторного контролю продуктів харчування, продовольчої сировини, питної води, поверхонь у приміщеннях за цінами, що не змінювались з 2006р. згідно постанови Кабінету Міністрів України № 662 від 11.05.2006р., а саме:

1.Гігієнічні змиви з робочих поверхонь                                                 - 9.98 грн. за 1змив.

2.Виявлення бактерій в харчових продуктах                                        - 37.19 грн./ за 1 досл.

3.Гігієнічне навчання (санмінімум)  персоналу                                    - 31.86 грн. за людину.

4.Обстеження працівників підприємства на:

- носійство збудників  кишкових інфекцій                                         - 27.16 грн. за людину;

- носійство золотистого стафілококу                                                    - 22.63 грн за людину.

5.Дослідження питної води за:

-мікробіологічними показниками:       а) централізована – 165,89 грн.

б) з криниць            - 82.90 грн.

- за хімічними показниками:                 а) централізована – 207,70грн.

б) з криниць           - 126,74 грн.

Дослідження проводяться лабораторіями акредитованими в системі ISO/IEC 17025:2006 що підтверджено сертифікатом Національного Агенства з акредитації України від 14.06.2017 № 2H1432. Результати досліджень будуть своєчасно доведені тільки Вам персонально. В разі  виявлення відхилень від  нормативних показників,висококваліфікованими фахівцями центру надаються рекомендації щодо їх усунення.

За  довідками та  консультаціями звертайтесь до Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»  за адресою В.Бердичівська,64 каб. 603-604, тел. 0412-43-90-12.

Наша співпраця – це захист іміджу Вашого закладу і  профілактика епідемічних   ускладнень серед населення!