«Великоднє диво»

Дата: 11.04.2018 14:20

Христос Воскрес! Усе радіє,

Сміється сонечко з небес,

І день новий вселя надії –

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Такими словами в Будинку культури села Станишівка відбулось відкриття І-ї виставки до світлого свята - «Великоднє диво». Великдень – це найбільше релігійне свято, яке відзначають навесні. У цей день воскрес Ісус Христос після того, як його було розіп’ято на хресті. Це чудо символізує звільнення від гріхів для віруючих людей. У народному уявленні це свято оновлення землі та природи. Тож і виставка, яку підготували та провели працівники культури Станишівської громади була яскрава та велична.  На огляд були представлені писанки та крашанки, прикрашені в  різних техніках, вишиті рушники, картини, композиції, ляльки-мотанки, які символізують Великдень.  Після добрих слів-побажань від заступника голови Станишівської сільської ради Сокорчука В.М. та начальника відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Харченко Т.В. всі присутні змогли оглянути кожну композицію, а подивитись було на що.

Свято пройшло у гарному веселому настрої.