Освітяни інформують ...

Дата: 31.03.2018 10:23

ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти – і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою.

Але є й дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег.

Ось і 26 березня 2018 року на базі  Станишівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено фестиваль педагогічної творчості, на якому найкращі вчителі Станишівської ОТГ, які атестуються на встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та підтвердження цієї ж кваліфікаційної категорії, ділились з колегами результатами своєї педагогічної діяльності.

Це вчителі Корчемлюк Раїса Іванівна, Столяр Ірина Іванівна (Станишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Баніт Оксана Яківна (Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Данилюк Галина Дмитрівна (Ліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Гуменюк Раїса Миколаївна (Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні.

Тому бажаємо всім педагогам Станишівської ОТГ

Шукайте свят, тікайте сірих буднів

І повертайтеся на конкурс знов і знов

Бо фестиваль цей серця не остудить,

Нехай звеличить вчителя любов.

(завуч з виховної роботи Хлань І.І.)