Майстри народної творчості Станишівської громади

Дата: 06.06.2017 15:10

4 червня 2017 року в м. Коростишів відбувся обласний фестиваль народної творчості «Фольклорне намисто», з метою популяризації та відродження народних  обрядів  та розвитку традиційних народних ремесел.

Фестиваль розпочався на імпровізованій сцені Коростишівського парку, представленням Троїцького обряду “Водіння куста”. У концертній фестивальній програмі взяли участь фольклорні колективи та окремі виконавці з: Ємільчинського, Житомирського, Коростенського, Коростишівського, Малинського, Новоград-Волинського, Пулинського, Попільнянського, Радомишльського, Хорошівського районів. Дитячі, молодіжні та дорослі аматорські художні колективи: фольклорні гурти, ансамблі народної пісні, музики і танцю, троїсті музики, колективи малих форм, окремі виконавці представили фольклорні пісенно-обрядові зразки весняно-літнього циклу (веснянки, “закликання птахів”, “гукання весни”, “Купала” та інші). У рамках Фестивалю було організовано і проведено «Містечко майстрів» за участю майстрів народної творчості, проведені майстер-класи із декоративно-прикладного мистецтва. Серед майстрів були представники Станишівської громади: Сєнькін Віталій (с.Зарічани) художні роботи;  Кравчук Галина (с.Станишівка) вироби з соломи та лози.

Учасників та гостей обласного фестивалю народної творчості «Фольклорне намисто» частували запашним кулішем та юшкою.

Дякуємо за гостинність та гарний настрій організаторам свята.