"Жива вода Купальської ночі...."

Дата: 07.07.2017 13:38

"Кожному зараз годиться водичкою святою окропиться : беріть, окропляйтесь, а хто захоче - внутрь приймайте! "- так закликав Водяний на святі Івана Купайла в с. Слобода - Селець 7 липня. Театреалізоване дійство за участі гурточку "Сонячні зайчики" та святковий концерт аматорів села подарували жителям села гарний настрій, бо в Купальську ніч відбуваються чудеса. Гарні привітання прозвучали від голови Станишівської громади Юрія Матвійчука та начальника відділу культури Тетяни Харченко. На заверення святкового дійства - вогнище. Вогневик побажав : добра, волі, сили молодої, щоб в очах людських заіскрилося, та щастям кинуло на всі сторони! По завершенню свята - дискотека, яку озвучили Юрій Радківький та Олександр Мелещенко.