Млинище, Лука

Дата: 06.07.2017 13:23

Івана Купала

6 липня в селі Млинище та 7 липня в селі Лука пройшло святкування найчарівнішого літнього свята Івана Купала «Чари Купальської ночі» та «Я йду купальською росою…». Гостям  сіл  та всім  односельчанам було запропоновано: театралізоване дійство, виступи учасників художньої самодіяльності, смачна рибна юшка з канапками та багато гарної музики.

Для маленьких учасників свята  було проведено різні ігри та конкурси, після чого всі дітки отримали в подарунок  солодощі.

Директор Будинку культури, щиро вдячна підприємцям, які фінансово  допомогли  провести свято, а саме:   Українцю Р.В., Насалевець Л.П.,  Якімцю А. В.,  Вініченку А. Г.,  Марковській В. М., Лозану О. К., Фещенку Р. Д.   та  Аляб` єву  Ю. М..