Щедрий листопад на довгожителів у Станишівській громаді

Дата: 30.11.2017 13:09

Матвійчук Антоніна Мефодіївна 80-а річниця (с.Станишівка), Сопко Ганна Дем’янівна 92-а річниця (с.Станишівка), Бібко Михайло Іванович 90 років (с.Лука).

Від сільської ради та всієї громади вітали іменинників  Станишівській сільський голова Матвійчук Юрій Вікторович, секретар сільської ради Клименко Катерина Анатоліївна, заступник сільського голови Сокорчук Василь Миколайович, начальник відділу культури і туризму Харченко Тетяна Всеволодівна, в.о. старости Безшкура Олена Семенівна, депутат Станишівської сільської ради Пастушенко Світлана Олександрівна, директор БК села Лука Остапчук Руслана Анатоліївна.

Вітаємо і бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба, добробуту та злагоди у ваших оселях, та ще довгих років життя !!!!