Житомирський район, Житомирська область

НОВОРІЧНІ РАНКИ БК СТАНИШІВКА

29.12.2017 року в Станишівському Будинку культури відбулись новорічні ранки для дітей садочка села Станишівка, учнів Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та для дітей села Станишівка.

Новорічні ранки були підготовлені працівниками Станишівького Будинку культури спільно з педагогом -організатором Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та за участю учнів школи.

Новорічна программа була розділена на вікові категорії дітей:

- о 10.00 – відбулось свято для наймолодших дітей, а саме:садочок, 1 клас та діти села;

-  об 11.30 – розпочалась новорічна программа для учнів 2 – 6 класів Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дітей розважали новорічні персонажі Бульбашка і Посмішка. Сюжет новорічної історії був захоплюючим та цікавим. Адже стрілки з новорічного годинника поцупила Баба-Яга. Пізніше на допомогу прийшов Дід Мороз зі Снігуркою і діти радо кружляли в хороводах, утворювали новорічний потяг і відшукували стрілки годинника! Програма закінчилась веселим флеш-мобом «Джінгл Белз» та кожна дитина отримала подарунок, сидячи на руках у Діда Мороза.

- о 13.30 – продовжилась новорічна программа для учнів 7- 11 класів, де була представлена феєрична новорічна вистава «Чарівні дзеркала». Навіть старші учні із задоволення мграли в бутафорні сніжки, водили новорічні хороводи "потяг" і провели танцювальний батл!

(завуч з виховної роботи Хлань І.І.)