Тренінг по впровадженню проекту «Впевнений старт»

Дата: 06.03.2018 12:18

3  березня 2018 року на базі Станишівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся тренінг по впровадженню проекту «Впевнений старт» (освітня програма для дітей старшого дошкільного віку та навчально-методичне забезпечення до неї).

У тренінгу взяли  участь 17 учасників (завідуючі ЗДО та вихователі майбутніх старших груп Станишівської ОТГ та Вільської ОТГ).

Куратор тренінгу – Умінська Ольга Олександрівна (методист відділу освіти Станишівської сільської ради).

Мета тренінгу: показати переваги та можливості роботи за програмно - методичним комплексом «Впевнений старт».
У ході тренінгу педагоги:
1. Опрацювали та отримали роз’яснення щодо використання всіх складових НМК (Книга для вихователя, Книга для дошкільника, Альбом з художньо-творчої діяльності, Книга для батьків та сайт).
2. Змоделювали та продемонстрували на основі планування «Книги для вихователя» різні форми роботи з дітьми упродовж дня за певними темами.
3. Продивились презентацію програмно - методичного комплексу «Впевнений старт».
4. Випробували алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку.
Робота під час тренінгу була досить продуктивною, використані різні методи роботи: групова робота, робота в парах, гра з нитками, гра «Карусель».
Під час заходу панувала творча, невимушена, доброзичлива атмосфера, яка сприяла плідній роботі.
Учасники тренінгу були вдячні за можливість навчитися та долучитися до створення єдиної команди висококваліфікованих фахівців, які перетворять дитячі садки на комфортні заклади дошкільної освіти, де кожен малюк отримає впевнений старт у доросле шкільне майбуття!