Будівництво та реконструкція вуличного освітлення на території Станишівської громади.

Дата: 06.01.2018 12:11

Серед переваг децентралізація, це можливість самим обирати потрібні програми та проекти розвитку громади. Серед яких і реконструкція вуличного освітлення.

Восени 2017  року було введено в експлуатацію вуличне освітлення сіл Вершина, Тарасівка, Грабівка, Буймир(Кринички).

На передодні Новорічних та Різдвяних свят  освітилися вулиці села Млинище: вул..Л.Кучера, Вишнева, 1-го Травня, Набережна, Гагаріна. Село Лука вулиці: Шкільна, Молодіжна, Сонячна, Никанора Дмитрука, Гордія Брасюка, Б.Тимощука, Огородня, Генерала Вахнюка. Село Станишівка: вулиця Парникова.

В процесі розробки та введення в експлуатацію села Скоморохи, Піски. Село Зарічани: пров. Лісний, село Станишівка: вулиці Медиків, Прибережна, Нагірна, Кооперативна, Затишна. Село Ліщин: вулиця Головачова.