Станишівська громада
Житомирський район, Житомирська область

Станишівська громада святкувала у Ліщині

За народними традиціями на початку липня святкується Івана Купала, яке  знаменує вшанування бога Сонця. В цей день небесне світило досягає найбільшої сили, Сонце уособлює світло і добро, святкує перемогу над темними силами.

Станишівська громада святкувала  Івана Купала в одному з мальовничих місць, в селі Ліщин на березі річки Гуйва.

З вітаннями та побажаннями всім нам миру, добра та злагоди звернувся до громади заступник сільського голови Станишівської громади Сокарчук В.М., привітала усіх зі святом в.о. старости Бочковська Г.М. З гарними привітаннями зі святом та піснею вітала мешканців села Ліщин та гостей начальник відділу культури та туризму Харченко Т.В.

Притримуючись традицій, в театралізованій виставі, яку підготували учасники драматичного гуртка БК Ліщин: дівчата плели віночки та пускали їх за водою, прикрашали Марену та водили хороводи, запалювали купальське багаття та стрибали через нього.

У святковому концерті взяли участь кращі аматори сцени Станишівської громади, серед яких були: народний вокальний ансамбль «Камертон» (Зарічани), «зразковий» хореографічний колектив «Вікторія» (Піски), вокальний ансамбль «Ліщинонька» (Ліщин), учасники художньої самодіяльності БК Станишівка та БК Лука та запрошені гості з БК Іванків.

Дякуємо всім за участь у святі та  до наступних зустрічей.

(організатори свята: відділ культури Станишівської ОТГ)

 

 « повернутися до списку новин