Житомирський район, Житомирська область

БК СТАНИШІВКА святковий концерт

Весна іде і сонце тихо мліє, коли над обрієм з’являється вона:

Дружина, мати і надія…Весна, як жінка. Жінка, як весна!

Наталя Данилюк

7 Березня у Будинку культури відбувся святковий концерт, за участю аматорів сцени Станишівської громади та запрошених артистів.

З привітальним словом  до присутніх звернувся сільський голова Станишівської сільської ради Матвійчук Юрій Вікторович.

Висловлювати вітання можна по різному: піснею, танцем, жартом, подарунками та квітами. Приємним сюрпризом було привітання для кожної жінки, дівчини  в залі квіти від чоловіків.

З привітаннями з жіночим святом та подарунками для освітян представники депутата Верховної Ради  Развадовського  Віктора Йосиповича.

Дякуємо всім, хто допомагав, організовував та брав участь у святковому концерті, особлива подяка за святковий настрій  художньому керівнику БК Піньковському Володимиру.

Вітаємо всіх зі святом !!!!

Земля зітхає ледве чутно і прокидається від сну…

І березень дарує чудо, розпочинаючи весну.

Це чудо – в усмішках чарівних, у морі квітів навкруги.

Ми Вас вітаємо, царівни, найкращі, милі, дорогі!